Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Діти зможуть користуватися онлайн платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

https://mon.gov.ua/ua/tag/vseukrayinska-shkola-onlajn


Онлайн-презентації підручників для 5-х класів НУШ від авторів

Інститут модернізації змісту освіти опублікував календар презентацій підручників від авторів.

Відповідний лист ІМЗО можна прочитати за  цим посиланням.

Презентації відбудуться з 16 до 25 лютого на ютуб-каналі ІМЗО.

 Освітні програми для учнів 5 класу

— Мистецтво 

Курс з мистецтва у 5 класі включає теми з образотворчого, музичного та театрального та циркового мистецтва. На цьому курсі ви дізнаєтесь про те, що таке живопис, які види живопису існують, які матеріали застосовують художники, з чого складаються фарби.

На уроках з музики вам розкажуть про історію оркестру, його види та групи інструментів симфонічного оркестру, а також про взаємодію музики з літературою і цирковою виставою.

Урок зі скульптури допоможе розібратись у тому, що таке скульптура, які бувають її види, як працювати з пластичними матеріалами.

На уроці з театру ви познайомитесь з його історією та видами, дізнаєтесь про витоки сценічного мистецтва, про особливості лялькового, музичного театрів та балету.

Урок з образотворчого мистецтва в театрі розкриє специфіку оформлення театральної вистави. Ви дізнаєтесь, що театр починається з театральної афіші, яка інформує та заохочує глядачів відвідати виставу.

Автори курсу : Ольга Новікова, Олексій Шмурак, Галина Глеба, Ярослав Лисенко та Дмитро Полячок.

— Англійська мова

Курс англійської для 5 класу побудовано відповідно до рівня A1. Він орієнтований на вивчення слів та граматичних структур, які допоможуть говорити на побутові теми. Також курс передбачає розвиток умінь читання, аудіювання, письма та усного мовлення в ігровій та персоналізованій формі.

Авторка курсу : Наталя Олійник

— Історія України 

П’ятикласників очікує захоплююча, сповнена таємниць, відкриттів та несподіванок мандрівка в дивовижний світ історії. Послідовно, крок за кроком, опрацьовуючи інформацію вони відчують себе справжніми дослідниками минулого. Саме у 5 –му класі , на уроках історії учні отримають чудову можливість випробувати себе у складанні історичних віршів, читанні карт, розгадуванні заплутаних кросвордів, створені ілюстрацій до текстів. Вони вчитимуться підбирати експонати до віртуальних виставок, описувати історичні джерела, коментувати історичні події, презентувати власне уявлення про світ. «Вступ до історії» – це багато практики, творчості і креативу.

Авторка курсу : Елла Ситник

— Математика 

В онлайн-курсі з математики за програмою 5-го класу будемо вивчати нові геометричні фігури та їхні властивості. Дізнаємося, що таке многогранники та які види многогранників існують. А також вивчимо звичайні дроби та розглянемо багато прикладів та задач, що допоможуть у засвоєнні цієї теми.

Автори курсу : Анна Дрібас  та Ірина Андрєєва 

— Природознавство

Онлайн-курс з природознавства для 5-го класу розповість про те, як влаштована нежива природа. Досліджуватимемо космос, нашу Галактику та супутник Землі – Місяць.  Після цього зосередимося на нашій планеті. Дослідимо зміну сезонів, будову земної кулі та експериментально визначимо склад ґрунту, властивості води та повітря.

Авторка курсу : Єлизавета Саєвич

Українська мова 

Онлайн-курс з української мови для 5-го класу занурить вас у світ абеток, фонетики, орфоепії, орфографії, познайомить з Кирилом та Мефодієм, покращить вимову, навчить вигадувати історії, писати роздуми та наблизить до вершини, що зветься “досконале володіння українською мовою”.

Авторка курсу : Анастасія Бречко

Детальніше з освітніми програмами та їх авторами для учнів 5 – 11 класів можна ознайомитися за посиланням https://lms.e-school.net.ua/

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

   Електронне звернення

   Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

   * — обов’язкові поля

   *

   *

   *

   *

   *

   *

   Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

   Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних