Друге заняття проєкту «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації»
15:16, 4 Жовтня 2023 р.
4 жовтня 2023 року проведено друге заняття проєкту «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації», що реалізується Всеукраїнським фондом “Крок за кроком”, за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), за сприяння Міністерства освіти і науки України.
Інна НАЩУБСЬКА, консультант КУ ХМР “ЦПРПП”, ознайомила учасників з поняттями «перша психологічна допомога» та базовими підходами до її надання, ключовими принципами роботи з дітьми в стані дистресу.
![](https://cprpp.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386362874_338262845237907_7768126709444000209_n-1024x1024.jpg)