Дизайн змін освітнього середовища – реалізація Концепції національно-патріотичного виховання в системі закладу дошкільної освіти (засідання “Території освітніх перспектив – 22 ДОШКІЛЛЯ”
17:53, 28 Грудня 2022 р.
28 грудня2022 року в Хмельницькому закладі дошкільної освіти № 7 “Козачок” (директор Буковська Г.П., вихователь-методист Міхалець О.В.) відбулося засідання “Території освітніх перспектив – 22 ДОШКІЛЛЯ” ТОП – 22 за темою: “Дизайн змін освітнього середовища – реалізація Концепції національно-патріотичного виховання в системі закладу дошкільної освіти”. Під час зустрічі педагоги закладу презентували досвід роботи та ділилися кейсами педагогічних досліджень:
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f9e9.png)
українська ідентичність;
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f9e9.png)
іграшки сили;
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f9e9.png)
іграшки відновлення;
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f9e9.png)
фактори впливу художньо-літературних творів;
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1/16/1f9e9.png)
налагодження тісної комунікації з родинами вихованців формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку.
Модератор заходу – Інна НАЩУБСЬКА, консультант ЦПРПП.