Завершилося навчання педагогів ЗДО в проєкті «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації»
16:35, 15 Листопада 2023 р.
Навчання в проєкті «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації», що реалізується Всеукраїнським фондом “Крок за кроком”, за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), за сприяння Міністерства освіти і науки України завершилося.
15 листопада 2023 року педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади долучилися до восьмого заняття з теми: «Нові виклики у питаннях безпеки або все про укриття».
Інна НАЩУБСЬКА, консультант КУ ХМР “ЦПРПП”, ознайомила учасників з вимогами до облаштування укриття в закладі освіти, що необхідно передбачити та надала практичні рекомендації як знизити рівень тривожності у дітей під час звуку сирени.
Дякуємо захисникам за можливість працювати!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Дякуємо педагогам закладів дошкільної освіти ХТГ за активність, співпрацю та прагнення професійно зростати!